Logo Gminy Dzierzgoń

Wycieczka do Siemian w poszukiwaniu OZE

logo

Klasa 6c wraz ze swoją nauczycielką Wioletą Jędrzejak wybrała się na wycieczkę autokarową do malowniczych Siemian. Celem wycieczki było poszukiwanie Odnawialnych Źródeł Energii.

zd

zd

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności