Strona główna » Głosuj


Głosowało osób - 109
Koncepcjailość głosów
Koncepcja nr 1 - 62
Koncepcja nr 2 22
Koncepcja nr 3 - 12
żadna z powyższych - 6
wszystkie mi odpowiadają - 7

Przedstawiamy najciekawsze do tej pory Państwa sugestie:

Wypożyczalnia rowerów wodnych.

Przebieralnie, sauna dla dzierzgońskich morsów, parking,slip do wodowania Łodzi oraz monitoring

Zamiast Mozaiki pól może ścieżkę zdrowia.

Więcej bezpiecznych ścieżek dla pieszych wokół jeziora

By ścieżka naokoło jeziora była możliwa przejazdem dla wózkow z dziećmi i osób niepełnosprawnych. Super most przez jeziorko jestem osobą niepełnosprawną więc mogę skrócić drogę w połowie. Park tematyczny z koncepcji 3 super

sauna dla morsów, parking, monitoring działający!

bardzo fajna koncepcja, myślę że kładka z wiatą przeprowadzona przez jezioro jest niezwyke widowiskowa

  1. I-Ścieżka wśród szuwarów i alei drzew może być na przemian na pewnych odcinkach, nie musi być jedno, albo drugie. Fajnie jakby było możliwe jej wykorzystanie także na rowerach. Miejscami może być nawet szutrowa, dobrze jakby były jakieś urozmaicenia, typu bandy i garby, oraz ławki na odpoczynek i małe wyjścia do tafli jeziora.
  2. II Kładka z wiatą z koncepcji 1 IV nie ma sensu dzielić jeziora na pół, czasem po jeziorze poruszają się jakieś obiekty pływające taka kładka by utrudniała opłynięcie całości. Lepiej zrobić 1 lub 2 pomosty wychodzące z szuwarów z wiatą lub chociaż ławeczkami.
  3. III- Park przygód, parking i siłownia, wieża widokowa- te koncepcje są ok, tylko trzeba się zgłębić w szczegóły, najwazniejsze, żeby były odporne na wandali.
  4. IV-Warto pomyśleć o asfaltowym pumptracku, niekoniecznie nad jeziorem Kuksy, prężnie rozwijająca się w kraju konkurencja jazdy na takich obiektach, przydałaby się także w Dzierzgoniu, takie obiekty są w całym kraju najbliżej w Iławie-niestety jest bardzo mały, moim zdaniem za ciasny, w Elblągu ma powstać taki obiekt. Nie wymaga takich zaawansownych umiejętności jak jazda w skateparku, jest bezpieczniejsze, a też imponujące.
  5. V-Mini przystań dla łódek, desek SUP oraz kajaków czy rowerów wodnych bardzo by się przydało nad takim jeziorem. Przy dobrych zachodnich wiatrach możliwy jest nawet windsurfing od brzegu do brzegu. Miejsce do wygodnego zwodowania byłoby bardzo przydatne.
  6. VI Trasa rowerowa Dzierzgoń-Malbork byłaby ciekawym pomysłem, rozwój pojazdów elektrycznych też mógłby taką trasę wspomóc i urozmacić.

dziennik
dziennik
dziennik
dziennik
dziennik
dziennik

Skip to content
Wróć na początek strony Alt+Shift+0 Przejdź do wyszukiwarki Alt+Shift+1
Przejdź do treści głównej Alt+Shift+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+Shift+3
Przejdź do menu górnego Alt+Shift+4
Przejdź do menu dolnego Alt+Shift+5
Przejdź do mapy serwisu Alt+Shift+6