Strona główna » Aktualności » Decyzja o otwarciu Klubu dziecięcego Promyczek i Tęczowego Przedszkola

Decyzja o otwarciu Klubu dziecięcego Promyczek i Tęczowego Przedszkola

Decyzją Premiera Mateusza Morawieckiego od 6 maja mogą zostać otwarte żłobki, przedszkola i oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych. Zajęcia mogą się odbywać z uwzględnieniem wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia oraz organów nadzorujących Ministerstwa Edukacji oraz Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Szczególnie dla rodziców pracujących jest to ważna informacja, która jednocześnie budzi wiele obaw.
Najważniejszą kwestią w czasie epidemii jest zapewnienie bezpiecznych warunków dzieciom oraz pracownikom jednostek. Będziemy mogli podjąć decyzję o otwarciu żłobka i przedszkola po uzyskaniu szczegółowych wytycznych dotyczących bezpiecznych warunków prowadzenia zajęć. Na chwilę obecną dostępne informacje są bardzo ogólne. Brakuje informacji dotyczących ilości dzieci w jednej grupie oraz powierzchni przypadajcej na jedno dziecko.
Mamy nadzieję, iż wytyczne zbudowane o specjalistyczną wiedzę pojawią się możliwie szybko, co pozwoli nam na podjecie decyzji o bezpiecznym otwarciu Klubu dziecięcego Promyczek i Tęczowego Przedszkola.

Metryka wpisu:

Data publikacji - 30 kwietnia 2020
Ostatnia modyfikacja - 5 maja 2020

dziennik
dziennik
dziennik
dziennik
dziennik
dziennik

Skip to content
Wróć na początek strony Alt+Shift+0 Przejdź do wyszukiwarki Alt+Shift+1
Przejdź do treści głównej Alt+Shift+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+Shift+3
Przejdź do menu górnego Alt+Shift+4
Przejdź do menu dolnego Alt+Shift+5
Przejdź do mapy serwisu Alt+Shift+6